Summer Rebels / Vasaras dumpinieki | 18.10. (2020)

  • Kids Weekend
  • 1h 32m

Eleven-year-old Jonas lives in Germany together with his mother and little brother. Mom’s idea to spend their summer holidays at the seaside doesn’t seem appealing at all, so the boy flees to his cool grandpa Bernard’s place in Slovakia. It turns out that grandpa’s life has gone off the rails. The boy is not going to accept it as immutable. He befriends a girl next door and makes crazy plans to cheer the old man up and start a profitable business.

An exciting comedy about mutual support and overcoming obstacles. Touching on serious topics, the director wanted to show how determined the younger generation is to shape reality according to their own designs and to challenge the existing rules with their actions when adults are ready to give up.

[LAT]

Vienpadsmit gadus vecais Jonass dzīvo Vācijā kopā ar savu mammu un brālīti. Mācību gads ir noslēdzies labi, bet vasaras brīvlaika pavadīšana jūras krastā nemaz nevilina. Viņš aizbēg uz Slovākiju pie vectēva Bernarda, kura dzīve ir negaidīti pārvērtusies līdz nepazīšanai. Zēns negrasās to pieņemt kā negrozāmu. Viņš sadraudzējas ar kaimiņu meiteni un izkaļ pārdrošus plānus gan vecā vīra uzmundrināšanai, gan ienesīga biznesa uzsākšanai. Saulainajā mazpilsētiņā no miera vairs ne vēsts.

Aizraujoša komēdija par likteņa pārbaudījumiem, savstarpēju atbalstu un šķēršļu pārvarēšanu. Skarot nopietnas tēmas, režisore vēlējusies parādīt, cik apņēmīgi jaunā paaudze tiecas mainīt apkārtējo pasauli un izaicināt tās noteikumus, kad pieaugušie ir neziņā vai gatavi padoties.

Languages

cs, sk, de

Subtitles

English, Latvian